Державний навчальний заклад "Осипенківський професійний аграрний ліцей"
Tuesday, 17.05.2022, 12:16

Меню сайту

Меню сайту

Відкритий урок виробничого навчання майстра виробнчого навчання групи МШ - 11 Сипко О.Ю.            

       

05.11.2014 в групі МШ-11 був проведений урок виробничого навчання з професії «Муляр. Штукатур» Тема уроку: «Мурування забутки за благопорядною системою перев’язування швів.

Мета уроку:

Виховна : виявити якість знань і вмінь , що характеризують стан засвоєння учнями технології мурування забутки за благопорядною системою перев’язування швів.

Розвиваюча : розвивати в учнів увагу, спостережливість, самостійність, навички самоконтролю.

Виховна : формування в учнів виховної, трудової і робочої дисципліни, виховування творчого ставлення до трудового процесу, акуратність в роботі, бережливе ставлення до інструментів та економії матеріалів.

Фотогалерея уроку

ВІДКРИТИЙ УРОК МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ БОНДАРЕНКО П.В.

 

 

 

 

 

Відкритий урок виробничого навчання в групі КК-2

                       

05.11.2014 року в групі КК-2 з професії «Кухар. Кондитер» другого курсу пройшов урок виробничого навчання за темою: «Нарізання овочів складними формами. Естетичні оформлення страв»

Тема уроку дуже цікава і актуальна для кухарів, бо дозволяє розвити їх фантазію, креативне мислення, розкриває їх вміння виготовити прикраси з овочів для оформлення страв, як майбутнім робітникам кафе, ресторанів.

Майстер в/н групи Іваненко Л.С. показала на вступному інструктажі нарізання овочів складними формами нарізки , виготовлення прикрас з овочів і фруктів, показала інструменти, карбувальні ножі і пристосування для фігурної нарізки овочів і фруктів.

Також вона ознайомила присутніх учнів з новинками сучасної літератури по виготовленню прикрас з овочів і фруктів. Розповіла про нове направлення – карвінг , вирізблення овочів спеціальними інструментами для карвінгу.

На самостійній роботі учні самостійно вибирали і складали композиції з овочів та фруктів, використовуючи всю свою фантазію.

На заключному інструктажі кожен учень продемонстрував  свою композицію, дав їй характерну назву, розповів, які інструменти він використовував.

В цілому урок пройшов дуже цікаво. Учні проявили можливості і фантазію, виготовили композиції «Клоун», «Мишеня», «Їжачки» та квіткові поляни

 

 

 

 

 

 

 

Творчий звіт викладача спецдисциплін Прокопенко Д.В.  (вищя категорія)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відкритий урок з предмету "Агротехнологія" викладч Сопільняк О.П.

В Группе ТСВ - 1 проводился открытый урок по предмету "Основы агрономии" на тему: "Строение семян. Определение растений по семянам. Отбор среднего образца семян с/х культур для анализа".

 

 

 

 

 

 

 

 

Урок разработал преподаватель спец.дисциплин Сопильняк Александр Павлович.
На уроке из педагогов присутствовали:
Методист - Тихонец Т.И.
Преподаватель высшей категории - Прокопенко Д.В.
Мастер п/о - Хорошилов И.И.
Преподаватель - Шевченко Г.А.
Преподаватель - Королёва А.Д.
Урок проходил в игровой форме по типу игры "Что? Где? Когда?". Вопросы находились в конвертах.
Группа была поделена на 2 команды по 6 человек. В блиц вопросах, кроме самих вопросов нужно было определить и дать правильный ответ по наглядным пособиям и образцам семян  различных с/х культур, а также указать способы посева на плакатах. 
Также были вопросы по наводящим признакам, определить что находится в чёрном ящике, были и музыкальные паузы.
Урок прошёл продуктивно с хорошим отзывом у учащихся и преподавателей.
» Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
» Архів записів
» Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2022Website builderuCoz