Державний навчальний заклад "Осипенківський професійний аграрний ліцей"
Tuesday, 17.05.2022, 12:46

Меню сайту

Меню сайту

Конкурс фахової майстерності з професії "Траткорист-машиніст сільськогосподарського виробництва"

З 31 березня по 4 квітня в нашому навчальному закладі пройшов 1 етап конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист машиніст-сільськогосподарського виробництва», участь у конкурсі приймали учні групи ТСВ-2 та ТСВ-3. Конкурс складався з двох турів практичного та теоретичного.

Під час теоретичного туру  в класі інформатики з використанням комп’ютера учасники давали відповіді на тестові питання з предметів «Охорона праці», «Правила дорожнього руху», «Трактора», «Сільськогосподарські машини»

Під час практичного туру по 4 учні з групи ТСВ-2 та ТСВ-3 виконували регулювання плуга на задану глибину оранки на майданчику, після чого здійснювали оранку на навчальних полях.

За сумою теоретичного та практичного туру кращі результати показав учень групи ТСВ-3 Северин Рома, саме він буде представляти наш навчальний заклад в другому обласному турі, який пройде в ДНЗ «Чубарівський ПАЛ»

Тож хотілось би побажати йому удачі та перемоги в конкурсі фахової майстерності з професії «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва»

 

Заступник директора з НВР  Бондаренко П.В.

  Місячник з професії «Муляр; Штукатур»

 

Багато хороших і корисних професій можна здобути навчаючись в державному навчальному закладі Осипенківський професійний аграрний ліцей. А професія «Муляр; Штукатур;» є чи не однією з найбільш популярних і необхідних на сьогоднішній день. Гарною традицією у нашому ліцеї стало проведення тижнів по спеціальності. 

 

З 11 січня по 31 січня 2014 р. проходив місячник з  професії «Муляр; Штукатур;», організований методичною комісією обслуговуючого напрямку: майстрами виробничого навчання Дудіною Т.О., Сипко О.Ю., Єрьоменко Л.О. 

16 січня відбулася виставка «Наші творчі роботи», на якій учні I, II, III курсів представили власноруч виготовлені макети мурування, декоративних штукатурок, опорядження шпалерами, тоді ж відбувся і конкурс стінгазет і випущені фотогазети, на яких висвітлені уроки виробничого навчання та виробничої практики яка проходила на будівництві в м. Києві  

23 січня відбувся брейн ринг між групами першого курсу який підготував викладач спеціальних дисциплін Пешков В.Г., під час цього конкурсу учні змагались не тільки в знаннях а  і в швидкості давати правильні відповіді, розгадувати кросворди, особливо цікавими були питання відео туру, та питання пов’язані з будівельним кресленням. За результатами конкурсу перемогу одержала команда «Будівельник» у складі:  Хосноярова В., Колодяжного В., Черкашина К, Деревянко О, Білоцерківця Г, Красовського Р., Губаря С,

 27 січня в класі інформатики  серед учнів другого курсу з використанням компьютерних  програм пройшли змагання з теоретичних знань. Учні з зацікавленням виконували завдання та представляли власноруч зроблені презентації. Найкращі презентації біли відмічені журі конкурсу, а саме учнів Донцова В, Мотузко Л, Головченко В, Бондаренко Д, Джеломанової Ю, Сергеева С.

30 січня пройшли практичні змагання серед учнів першого та другого курсів, які проводились в класах гуртожитку в яких проводиться косметичний ремонт. На практичних змаганнях виконувались роботи з обштукатурювання стін, та кладка перегородок. Всі учасники показали високий рівень вмінь та навичок.

За підсумками теоретичного та практичного туру перше місце зайняла команда другого курсу. Переможці конкурсу отримали грамоти та солодкі призи які були виготовлені учнями ліцею з професії «Кухар. Кондитер».

Заступник директора з НВР Бондаренко П.В.
» Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
» Архів записів
» Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2022Website builderuCoz